Вы сейчас просматриваете Kuidas päriselt põnevat suvepuhkust perega veeta?

Kuidas päriselt põnevat suvepuhkust perega veeta?

Sul on suveks reisisihid juba valmis aga nüüd meenus, et teie ühistus on plaanis üks suurem remonditöö. Vaja hakata pakkumisi võtma ja maja ette näitama. Aga kellelt pakkumisi küsida ja kui palju see kõik Sinu aega raiskab? Sa ei eksi, kui annad oma ühistu asjaajamised meile korraldada, sest seda on teinud juba paljud.

Oma tegutsemisaja jooksul on meil väljakujunenud väga head partnerid kõikvõimalikele eritöödele ja kui vaja pakkumisi rohkem, siis ka sellega ei jää me hätta. Võtame endale kõik hinnaküsimisega seotud kohustused, alates elamu ettenäitamisest, kuni üldkoosolekuni välja. Sinule ja teistele juhatuse liikmetele, toome välja kokkuvõtliku aruande hankest ja presenteerime seda vajadusel ka üldkoosolekul.

Sina aga saad samal ajal perega veeta ühe korraliku puhkuse Vahemere ääres või minna külla oma sugulastele Lõuna-Eestisse. Mis veelgi olulisem, puhkuse ajal, ei pea sa kordagi mõtlema ühistu probleemidest.

Kas see kõik pakkus Sulle huvi? Saada lihtsalt meile oma hinnaküsimine siia vajutades. Kui aga veel kahtled, kas meid usaldada, siis vaata järgi, mida kliendid meist arvavad siit.